REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Ola
2019-03-16 21:01:57

Patryk, mi brzuch też bardzo boleśnie się odczyszczał , chociaż wcześniej nie miałam z nim większych kłopotów. Widocznie to takie miejsce, które lubi się jakoś sposób zanieczyścić. Miałam koszmarne bóle zewnętrznej, wewnętrznej strony brzucha, coś się wtedy od niej odczepiało i wydalało. Cierpiałam ok. tygodnia, nic wtedy nie jadłam. Takie są dodatkowe atrakcje tego niezwykłego rozwoju duchowego.

Serdeczne pozdrowionka

Wiesława
2019-03-16 20:20:18

Energia zbiera się w brzuchu, w solar plexis... wówczas jest tzw, ciążowy brzuch (brzuch jest b. twardy), i jest to b. bolesna sytuacja... samo przychodzi, samo przechodzi... nigdy nie wiadomo kiedy się pojawi i kiedy zniknie...ale trwa tylko kilka godzin (2-4).... toteż niech ci co mają cały czas wielkie brzuchy nie twierdzą, że to z powodu dużej u nich energii.... to jest raczej niezdrowy proces i trzeba to traktować jako zaburzenie zdrowia.
W tym czasie mocno bolą biodra, kolana - czasami nie można w ogóle chodzić, słabe są dłonie, wszystko z nich wypada... brzuch raczej boli ostro w dolnej części... mnie to przypomina raczej bóle porodowe, które same przychodzą i same odchodzą.
Bolą wówczas także nerki, tak jakby w nich coś rozpierało... ale kiedy tworzy się dużo energii mocno pracują nadnercza, jest większy przepływ adrenaliny.... wówczas ciało świeci, robią się srebrzyste albo złotawe, wówczas można zobaczyć na takim ciele srebrne, złote iskry.... a dłonie potrafią być albo białe, albo granatowe.
Oczywiście w tym procesie zmienia się całe ciało, kształt stóp, kostek, kolan, dłoni, czaszka ... i inne kości.... wszystko robi się bardziej wysmukłe ze swoimi charakterystycznymi cechami, znawcy tematu od razu to widzą, bez żadnych pomiarów medycznych czy innych testów. Robi się tzw, ciało mistyka.
Prąd elektryczny, dość silny, jest cały czas, mam wrażenie, że jestem pod coś podłączona, raczej nie zanika i z biegiem czasu staje się coraz większy a jeszcze się nasila przed wschodem i zachodem słońca kiedy następuje wymiana energii, ciało jest już mocno połączone z ziemią i kosmosem i odbiera mocniej wszystkie energie... wówczas pojawia się w głowie jakby śpiew tysiąca ptaków, to tak jakbym je wszystkie słyszała kiedy się budzą albo idą spać ...
ale nocami bywa jeszcze większa faza elektryczności, kiedy ciało jest mocno wyciszone, całe faluje niczym wąż i drży, czuje jak przez mój kręgosłup biegnie do góry ładunek elektryczny i wybucha w głowie, mniej więcej co 3-4 sekundy, potrafi taki stan trwać parę godzin.... to takie już wieczne krzesło elektryczne...
jeśli ludzie tak naprawde wiedzieli by jak to wszystko działa, na pewno podziękowali by za tą przyjemność.... bo żyć w takim stanie każdego dnia, to naprawdę potężne wyzwanie. I to się nie kończy, tylko zmienia w inną formę.... w jaką... jeszcze dzisiaj nie wiem....?

Patryk
2019-03-16 19:33:05

Ja już od jakiegoś czasu zdaje sobie sprawę co ze mną się dzieje. Wszystko dzięki wiedzy, która jest zawarta na tej stronie. Nie wyobrażam sobie co gdyby nie ona. Co do bólów w miejscach uprzednio chorych to wiadomo oczyszczanie i naprawa tych miejsc jest bolesna, bez dwóch zdań. Chodź wyczytałem też, że silne puchniecia i bole brzucha wynikają ze zbierania sie energii w tzw misce. Wychodzi na to, że miałem podwójną "przyjemność" w tej okolicy tj. brzuch. Dziękuję Olu również pozdrawiam .

Ola
2019-03-16 18:39:23

Patryk, jeśli przechodzisz obudzenie duchowe i przez Twoje ciało przepływa energia uzdrawiająca, to te bóle wcześniej operowanych miejsc, na pewno musiały boleć.
Proces ten w moim przypadku polega na naprawianiu wszelkich nieprawidłowości znajdujących się w ciele. U mnie również najsilniejsze bóle wiązały się z miejscami uprzednio chorymi.
Pani Wiesia pisała ostatnio, że poprawił jej się wzrok.
Jeśli badania lekarskie wykazują, że wszystko z Twoim zdrowiem jest w porządku, to chyba znaczy,że przechodzisz ten proces. Z biegiem czasu różnych boleści jest coraz mniej a ciało robi się coraz sprawniejsze. Chociaż z postępującym czasem powinno to być no odwrót.


Serdecznie Cię pozdrawiam

Dobry Samarytanin
2019-03-16 13:35:51

Historia mojego życia - od marzenia do urzeczywistnienia (Warto obejrzeć!!!)
https://www.youtube.com/watch?v=-wFsYY71wyk

+ czas na kąpiel!

THE NORDIC MORNING ROUTINE - ICE BATH
https://www.youtube.com/watch?v=nyuRRWC5GY8

Luna
2019-03-16 13:18:09

I ja dołożę coś ciekawego i wartego uwagi (?).
Ciąg Fibonacciego. Złota liczba. Boska proporcja ...

https://www.youtube.com/watch?v=wb7kPaM8cfg

Dobry Samarytanin
2019-03-16 09:04:04

Trochę ciekawostek ze świata medycznego

We wrocławskim szpitalu wyleczyli raka laserem. Jako pierwsi w Polsce!
https://dobrewiadomosci.net.pl/30414-we-wroclawskim-szpita...

Rewolucja w medycynie! Polacy wydrukowali pierwszą na świecie bioniczną trzustkę
http://www.geekweek.pl/news/2019-03-15/rewolucja-w-medycyn...

Sztuczna kość z Lublina - zamiast amputacji, powrót do normalnego życia
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-03-10/sztuczna-kos...

Patryk
2019-03-16 00:15:33

Dobry Samarytanin
To tylko jako ciekawoatke, nie wgłebiam sie w to i zgadzam się z toba
Wiesława
Dziękuję za odpowiedź. Tak to choroba zapalenie wynikneło z powodu perforacji żołądka. Po operacji przez półtora roku miałem całkowity spokój z bólami brzucha. Następnie przez kolejne półtora roku sporadyczne bóle, badałem sie i wszystko ok. Następnie zaczęło się i brzuch puchl mi tak jakbym połknął plażówkę a ból był nie raz nie dwa taki ze bałem się okropnie ze znowu wyląduje w szpitalu, miałem wtedy juz świadomość tego ze sie budzę itd niemiej jednak lęki były bardzo duze właśnie z powodu ze parę lat wcześniej miałem operację i tak ciężki stan. Bałem sie ze to powikłania a nie symptomy o których piszesz. Jednak jestem zdrowy i memu ciała ciału nie toczą żadne choroby. Od połroku z brzuchem spokój. Wczesniej Prawie przez rok miałem bole. Tak sie zlozylo ze w tym okresie nie pracowałem nie bede wchodził w szczegóły ale zawsze ułożyło sie tak ze jakoś te pieniądze sie pojawiły i przeżyłem nie jednokrotnie na styk Ale jednak. Zacząłem pracę pół roku temu bóle nie odpuszczaly szczegolnie nocą. Praca na 3 zmiany. Pierwszy miesiąc w sumie nic w niej nie robiłem więc jakoś przeżyłem. Ostatni raz miałem bol gdy obudziłem sie o 2. Miałem na rano do pracy. Stres co zrobię już chorobowe a ledwo zacząłem pracę itd. Ból mega. Kwadrans minut przed budzikiem zasnąłem tak o nagle w ciągu chwili mnie znieczuliło, znurzylo. Przebudziłem sie nie mogłem sie ruszać czułem elektryczność w ciele to nie był pierwszy raz już wiedziałem co.sie święci. Jak strzelilo to znowu strach myślę spali mnie. Puscilo, jeszcze chwilę tak leżałem, zadzwonił budzik wstałem i od tamtej pory bez bólu. A dzień w pracy miałem świetny i czułem sie nadwyraz wypoczęty mimo ze prawie nie spałem tamtej nocy. Wiedz, że to czym sie tu dzielisz uratowało mi skórę po całości. Nigdzie do tej pory nie trafiłem na zrodło podobnej wiedzy. Od początku bazuje na twojej stronie. Bardzo pomagało mi to zachować równowagę zanim nie zacZąłem odzyskiwac względnie spokoju. Było przez długi okres bardzo gorąco. Nie wyobrażam sobie co ty musialas przechodzić gdzie do wszystkiego dochodziłas sama od podstaw. Zapewne w dużej części dlatego na swojej stronie potrafisz przekazać wiedzę na ten temat tak szczegółowo i przejrzyście. Dziękuję.

Wiesława
2019-03-15 23:11:23

Patryk,
wzrok mam lepszy niż nawet 10 lat temu... są dni, że jest jakby prześwietlony, przy dużym nasłonecznieniu lecą mi łzy z oczu, przymykam je.... ale wcześniej już nie mogłam czytać małych literek, teraz czytam maczek nawet przy sztucznym świetle, sama się zdziwiłam kiedy to odkryłam.... a młodsza przecie nie jestem... i nie używam okularów.
Oczy- od 2000 roku, zauważałam błyski światła idące z moich oczu... od kilku lat leją się strugi światła, widać to wyraźnie wieczorem, nocą....to tak jakby zapalone światła samochodu kiedy widzisz je z za kierownicy...
widzę też struszki światła wychodzące z koniuszków palców, z każdego palca idzie inny kolor...
pisałam już wcześniej, ze skóry wychodzą mi złote iskierki, szczególnie wyraźnie widać to na dłoniach... i inni to widzą, ... iskierki zapalają się i gasną, po to aby zapalić się w innym miejscu...
wczoraj czyściłam klawiaturę... i miałam niezłą zabawę, każdy mój ruch dłoni powodował jakiś układ kolorowej energii, w zależności jakie ruchy dłoni robiłam, ciągnęła się za nią smuga energii, takie zjawiska występują przy healingu, kiedy przerywam healing słychać w powietrzu trzask, jakby przeskakiwała iskra, np z zapalniczki... to trzask przerwanego strumienia energii.

Widzę też energię na innych osobach, im jest bardziej czysta tym mocniej ją postrzegam.... ale są także zamazane, jakby w szarym dymie.... i inne dziwne wzorki, które nie są harmonijne.

Zapalenie otrzewnej to raczej choroba... nie wydaje mi się aby to był symptom budzącego się ciała....

Dobry Samarytanin
2019-03-15 21:49:18

Patryk: Jak nie widzisz czakr to chyba nie masz co sobie tym głowy zawracać.

Patryk
2019-03-15 21:31:55

"leją się strumienie światła z oczu, przez co i nasze oczy zaczynają być słabsze (jakby prześwietlone, oślepione)"
Wiesławo mam kilka pytań od odnośnie tego fragmentu, będę wdzięczny jeśli znajdziesz chwilę aby mi odpowiedzieć.
Co masz Wiesławo na myśli pisząc, że z oczu leje się strumień światła? Jak to wygląda? Rozumiem, że jest to widoczne dla osób, ktore widzą aure? Dobrze to rozumiem? I dlaczego akurat z oczu. I jak to jest ze wzrokiem w tym procesie czy wkoncu on sie poprawia tak jak to nie raz pisałaś? Pytam z ciekawości i dlatego że czasem mam już dosyć tych problemów ze wzrokiem szczególnie kiedy wieczorem już naprawdę mi to dokucza. Czasami o tym zapominam bo wszystko jest si. Nie żebym narzekał bo akceptuje to. Nie narzekalem nawet przy puchnieciach i bólach brzucha tylko sobie jęczałem . Chodź te bóle z racji ze przeszedłem ostre rozlane zapalenie otrzewnej i to kilkunastogodzinne zanim doszło do operacji były najgorsze, po prostu bałem sie, że to jednak choroba ze to powikłania. Pamiętam z jednej strony modlilem sie żeby to jednak był ten proces bo wszystko na to wskazywało i tak tez czułem głeboko to jednak nie jednokrotnie myślałem ze może lepiej gdyby to byly ostre powikłania i by mnie zabrało tak ciężkie byly wszystkie odczucia emocjonalne i psychiczne w tamtym okresie, które za sprawą tych zmian odczuwalem. Nie idzie opisać tego słowami. Pozdrawiam.

Wiesława
2019-03-15 21:20:08

My już to wszystko wiemy, znajdziemy to na stronie w wielu wersjach
ale nie zaszkodzi powtórka z przerobionego materiału...
tym bardziej, że nauka też się pod tym podpisuje
https://www.youtube.com/watch?v=kqfVLiSlFNk

Justyna1
2019-03-15 21:14:59

Popłakałm się jak oglądałam tego kotka.

Wiesława
2019-03-15 21:01:46

Jerzy Zięba apeluje o pomoc,
https://www.youtube.com/watch?v=3m3SFGjubYs

Wiesława
2019-03-15 20:51:09

Może ten link się później otworzy, to było parę godzin temu ... ludzie pewnie czytają w newsach...
strzelanina w Nowej Zelandii
podczas piątkowej modlitwy w meczecie

Grażyna
2019-03-15 20:29:47

Rzeczywiście nie ma wątpliwości. Tak zwinnie posługiwać się pałeczkami w tym wieku to wielka sztuka.
A apetyt u tego malca nad podziw.

O tej strzelaninie nie mogę załadować strony. Tak jakby internet nie działał.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-03-15 20:07:46

No tu nie ma wątpliwości,
w poprzednim wcieleniu też był Chińczykiem...
https://www.facebook.com/TokyoGaijinMode/videos/8481748088...

Wiesława
2019-03-15 19:55:01

Następne strzelanie, 49 osób nie żyje, ...
https://apnews.com/ce9e1d267af149dab40e3e5391254530

Ola
2019-03-15 19:31:06

The very best of Hubble in 4K Ultra HD NASA ESA beautiful space music

https://www.youtube.com/watch?v=iyDRv1iSjxY

Nieznajomy
2019-03-15 19:19:15

Mike Oldfield - Mont St. Michel
https://www.youtube.com/watch?v=FPA_cEWLCYA

Dobry Samarytanin
2019-03-15 12:09:39

Zooming into Sagittarius A*
https://www.youtube.com/watch?v=DRCD-zx5QFA

Grażyna
2019-03-14 21:06:27

Ostatnio mam wewnętrzną potrzebę przyglądania się zwierzętom, ich reakcjom, zachowaniom. Zauważyłam też, że one ewoluują i to w przyśpieszonym tempie.
Niekiedy mam wrażenie, że one rozumieją ludzką mowę. To my ludzie nie potrafimy się z nimi porozumieć. To co napisała Luna jest prawdą. Krzywdzenie i zabijanie zwierząt jest taką samą zbrodnią, jak na człowieku. Tylko kiedy człowiek będzie miał tego świadomość?

Pozdrawiam serdecznie

Luna
2019-03-14 19:44:03

Zwierzęta tak samo jak ludzie odczuwają ból, strach ... równie boleśnie odczuwają stratę, miłość, żałobę, są szczere, nie kłamią ... nie potrafią mówić językiem znanym ludziom, ale ich odczucia nie różnią się od ludzkich ... może nawet czują więcej ... Psie serce bije cztery razy szybciej niż ludzkie, może też cztery razy bardziej czuje ? Węch ma 400 razy lepszy niż ludzki, może też tyle razy bardziej odczuwa ból, tęsknotę, żal ? Wiele razy zawiodłam się na ludziach, na zwierzętach nigdy ...

Wojtek2
2019-03-14 19:27:08

Wspaniali ludzie którzy się nim zajęli. Jakie smutne oczy miał ten kotek.

Luna
2019-03-14 19:15:07

Chwała im za to ... położyli w klatce kocyk, którym była przykryta jego matka ... by ciągle mógł czuć jej zapach, by nie czół się samotny w świecie, którego nie zna ... to bardzo piękne i świadczy o wielkim zrozumieniu.

Dobry Samarytanin
2019-03-14 19:09:49

Podobało mi się to, że pokazali kotu jak zabierają jego kocią mamę... na dodatek jak to japończycy, zrobili to z dużym szacunkiem.

Luna
2019-03-14 19:07:34

I serce pęka ... Zwierzęta kochają bezgranicznie i są wierne do końca swoich dni ... Na człowieku spoczywa odpowiedzialność ...

Są słowa -

"Zaprawdę powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili".

Dobry Samarytanin
2019-03-14 18:42:49

Troska kota nad zmarłą matką
https://www.youtube.com/watch?v=XzF3BT7M-Cw

"Kot opiekuje się swoją zmarłą matką przynosząc jej jedzenie i użyczając jej swojej temperatury ciała."

Marcel
2019-03-14 01:01:59

Bardzo cierpie a jestem dobry, czy tak wlasnie koncza dobzi ludzie którzy pomagają. Dzisiaj spotkala mnie tak przykra sytuacja. Czuje ze to jakis test ale chce w koncu poczuć ulgę.

Wiesława
2019-03-14 00:10:27

Katharisis, greckie słowo ...
po polsku - oczyszczenie...

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, >
Emaile Archiwalne