REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, niemniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Łukasz
2019-05-02 13:12:11

Wiesławo szybkiego powrotu do doskonałej formy.

Luna
2019-05-02 12:29:38

,, Ale też nie zbawimy całego świata w czysto fizyczny sposób bo jest to niemożliwe ". Owszem jest to możliwe, jedno ocalone życie, to ocalony świat, kawałek po kawałku ... wokół siebie patrz, a nie na to co poza Twoim zasięgiem. ,, Kto ratuje jedno istnienie, od głodu, chłodu i cierpienia, to cały świat ratuje ... "

,,Moce duchowe wg mnie to sens naszego istnienia, to mądrość wszechwieczna i prawda najczystsza. Bez tych mocy bylibyśmy jak bezbronne dzieci zdane na łaskę losu. "
Nie po to narodziliśmy się w tym fizycznym świecie, i nie taka nasza rola, by na łaskę się zdawać, tu tylko twoje czyny świadczą o Tobie ... Co komu po tym, co masz w głowie ? I co to zmienia ?

Bubi,
Uchwyciłeś sens moich słów, dziękuję.

Pozdrawiam Wszystkich

Bubi
2019-05-02 01:13:47

Dziękuję Pani Wiesiu
Przepiękna muzyka i cudowne obrazy... odrazu ogarnia mnie nostalgia... chciałbym być w takich miejscach i czuć się kompletnie wolny, nie związany kompletnie z niczym, czysty i przepełniony miłością... chciałbym móc wybrać taką wolność

Dziękuję

01071983
2019-05-01 23:32:06

Wiele rozumiem z tego co tu czytam.....wiecej nieswiadomie niz swiadomie....
Budďysci osiagaja oswiecenie i to niby pelne....
Nie uznaja Boga....

Czy mimo swojej nicosci ,milosc bezinteresowna az taka...???
I czy az tak warte zeby to ukrywac???
To moja pycha....
Wiec to rozumiem....

Wiesława
2019-05-01 22:28:19

https://www.youtube.com/watch?v=KAOIFOgUgas

Grażyna
2019-05-01 21:50:09

Tak, to prawda. Niektórzy ludzie myślą, że są panami swojego losu i wierzą w swoje własne ideały. Zupełnie są zamknięci na świat duchowy. Dzisiaj miałam tego przykład ze strony siostrzeńca. To smutne bo wielu jest takich. Jak człowiek chce im otworzyć oczy, to jak grochem o ścianę. No cóż, może świadomość przyjdzie do nich z czasem.
Moce duchowe wg mnie to sens naszego istnienia, to mądrość wszechwieczna i prawda najczystsza. Bez tych mocy bylibyśmy jak bezbronne dzieci zdane na łaskę losu.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-05-01 21:18:29

Przepraszam, ze pisałam swoje imię z dużej litery, tak się zapisało na nowym komputerze, kilka dni temu byłam jakby pijana, miałam silne zawroty głowy, uciekała mi pamieć... dzisiaj już jestem inna, powoli wracam .... jutro mam następną terapię, myślę będę jeszcze lepsza.
Grażyna przykładów mamy co niemiara, tylko ludzie nie chcą tego widzieć, wolą swoje mądrości. A tak naprawdę my nic nie możemy bez tych mocy,

Grażyna
2019-05-01 21:09:21

Wiesiu:
I to jest żywy przykład jak silne są moce duchowe. Jeżeli ma się czyste serce to otrzyma się pomoc. Sam Chrystus jest Twoim opiekunem i na pomoc przyszedł. Nigdy Cię nie opuści i będzie zawsze przy Tobie.
Chcę tylko powiedzieć, że jestem całym sercem z Tobą. Oby to cierpienie odeszło i żebyś wróciła do całkowitej kondycji.

Pozdrawiam serdecznie

Wiesława
2019-05-01 20:57:43

Wojtek2,
pokazują nam, że nie jesteśmy sami, że tam mamy pomoc,
a nie w wahadełkach w dłoni, wolimy protezy i mamy to co mamy...
pychę i siano w głowie.....

Wiesława
2019-05-01 20:55:15

"Chroń drzewa. One dają cień, tlen, utrzymują i nawadniają glebę, są schronieniem dla zwierząt, obniżają temperaturę."
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58610129_203...

Bubi
2019-05-01 20:44:44

Apropo ciągu 3... To też miałem ciekawą sytuację, której nigdy nie zapomnę...
... mój brat był odwieść swoją dziewczynę (wtedy jeszcze tzw "przyjaciółkę z korzyśćmi" nienawidzę tego terminu... jak można tak mówić... To takie demoralizujace ), w drodze powrotnej przysnął za kółkiem, zjechał na przeciwny pas i odbił się od pnia drzewa dachując kilka razy... zadzwonił do nas świadek zdarzenia, razem z drugim bratem szybko pojechaliśmy na miejsce, na szczęście naszemu bratu nic się nie stało... miał tylko złamany nos i wstrząs mózgu, a wypadek był bardzo poważny... samochód do kasacji.
... po całym zajściu, gdy już przyjechała policja i pogotowie ja zostałem wysłany do domu "... gdy wszedłem do pokoju i spojrzałem na zegarek na komputerze było napisane tak :
" 03:03
03 Marzec 2017 "
Czyli 3333... co najlepsze od tamtej chwili wszystko się zmieniło... to było 2 takie wydarzenie, które odwróciło moje życie o 180°

Wojtek2
2019-05-01 19:52:14

Raz miałem coś podobnego w sensie było to w nocy poprostu obudziłem się w środku nocy wziąłem do ręki telefon a tam 3:33. I żeby było ciekawiej wcześniej modliłem się słowami :
"Jezu przybądź do mnie i rozpala w sercu moim swój gorący płomień niech się we mnie pali dzień i noc"

Wojtek2
2019-05-01 19:46:02

Hmmm ciekawe te 3:33

Wiesława
2019-05-01 19:11:40

Najlepiej mieć filtr zamienny.... kupujesz wkład i np po roku zastępujesz nowym. Ja mam taki i jestem zadowolona.

Wiesława
2019-05-01 19:11:11

Pisałam jaki miałam ostatnio czas, niezbyt dobry... znowu moja E. Kundalini pokazała co potrafi.... był to ciężki czas, kilka razy wyłączyło moją rękę... 2 dni temu w nocy wyłączyło całe ciało... to był szok nawet dla mnie, chociaż już nie jedno przeżyłam. Nie pytajcie jak człowiek się czuje w takim stanie, tego opisać się nie da... ale może przeżyłam to po to aby wyjaśnić ten proces... ale jeszcze nie dzisiaj...
wiele ludzi prze wielką siłą na E. Kundalini z całkowicie nie przygotowanym ciałem i właśnie tak może to się skończyć - paraliżem całego ciała.
I to, że wam pisze kiedy mówicie o bólach, nie czyń niczego na własną rękę czy innego guru, który z reguły też jest niedouczony, nie widzę super dobrego na polskim rynku a nawet na kanadyjskim, bo na tej drodze trzeba wiele doświadczyć a nie tylko przeczytać książkę i medytować. Często się na mnie obrażacie, bo uważacie, że jesteście mądrzejsi, że wam przeszkadzam w waszej duchowej karierze, kiedy piszę, że
każdy ból trzeba dobrze diagnozować, skonsultować z lekarzem!
Co się ostatnio u mnie stało... moja E. Kundalini wylała się z głównego kanału na obwody, została przerwana droga w okolicy łopatek, silny strumień energii poszedł na obwody, w 7 miejscach mam zwalony kręgosłup, stąd ból całego ciała i paraliże. Tak też cierpiało wielu tzw. świętych, latami leżeli w paraliżu: św. Teresa z Avila, Teresa Neumann, O. Pio miał duże problemy, trwa to później latami aby taki uraz naprawić.... albo i nie jak nie trafili na dobry grunt .... a dzisiaj można tego uniknąć, mamy jeszcze dobrych lekarzy.... wczoraj odwiedziłam bardzo miłego i gramotnego hinduskiego lekarza, nie obce mu Kundalini, nie zostałam wyśmiana, tylko mnie dobrze przebadał, prześwietlił cały kręgosłup... sam nie umiał odpowiedzieć na pytanie, jak w takim stanie mogłam funkcjonować, chodzić...
dokładnie mi opisał co się stało i wziął się za korektę, jest kręglarzem w dodatku widzę b. dobrym. Powiedział, że jeśli on nie spełnia moich oczekiwań, mam do dyspozycji jeszcze dwóch lekarzy. Już po wczorajszych korektach, rozbijał bloki jakie utworzyły się wzdłuż kręgosłupa specjalną maszyną do masażu, od tego zaczął, powiedział, że takich kamieni w ciele jeszcze nie widział. A to była tylko energia jaką trzeba było rozładować, kałuże po moim potopie. Szczególnie mam dramat na odcinku piersiowym i w szyi aż w 3 miejscach, mam głowę przechyloną w jedną stronę, nawet tego w tym bólu nie zauważyłam. Już jestem ustawiona na 10 terapii... i nie jest pewny, czy da radę usunąć wszystkie zniszczenia, które wywołała ta silna energia wypuszczona z głównego kanału.
Pisałam, że poszła mi przed świętami b. silna energia, w dodatku miałam psychiczny atak, kiedy w nocy szłam do łazienki, ktoś z tyłu mnie mocno popchnął, poczułam strasznie wredne łapy na moich plecach, aż mnie przegięło ... to był początek tego co się dalej działo. Jak będę w lepszej kondycji na pewno to opiszę, ale tego co się działo w moim ciele, opisać się do końca nie da.... tak, że wszyscy musimy tu na tej ziemi nad sobą czuwać, nie ma tu mądrych i silnych, ...
a ja przespałam pierwszą noc b. spokojnie, bezbólowo... chociaż widzę, że problem jeszcze nie zniknął... ale coś ze mnie spadło.
I opiszę ciekawostkę jaka przytrafiła mi się w ostatnią noc zanim znalazłam tego lekarza... na internecie, niedaleko od mojego domu, doszłam tam spacerkiem bez telefonu z nadzieją, że mnie może przyjmą jako emergency... oczywiście tak się stało, nie wiedziałam kogo tam spotkam... po nazwisku domyślałam się....
tej nocy kiedy położyłam się do łóżka zaczęła się palpitacja serca, które chciało wyskoczyc z klatki piersiowej, to było już po paraliżu, nie wiem jak długo trwał?
Wcześniej modliłam się moimi modlitwami, prosiłam o pomoc Jezusa Chrystusa, jak zawsze, bo to mój starszy i doświadczony brat i ufam mu... i tym razem mnie nie zawiódł....
nagle zobaczyłam, że w kuchni zapaliło się światło, zdziwiłam się, nigdy nic takiego się nie zdarzyło, wyszłam z łóżka i poszłam do kuchni... na stole palił się jak lampka telefon, kiedy podeszłam jeszcze bliżej zapaliło się 3 cyfry .... 3:33 .... i telefon zaczął przygasać aż całkiem zgasł. I to wszystko. Taka dostałam wiadomość, kto gramotny w temacie, ten szybko to pojął.... a rano otworzyłam komputer i od razu wyszła mi ta strona z dr. Sumji... tak miłego człowieka już dawno w swoim życiu nie spotkałam.... człowieka z charyzmą.

Dorota
2019-05-01 18:52:28

Bardzo dziękuję za odpowiedzi

Dobry Samarytanin
2019-05-01 18:43:51

Dorota: Jeżeli chodzi tobie o filtr prysznicowy (+ słuchawka) to znalazłem coś takiego... - wygląda fajnie, chociaż tanie nie jest: https://sklep.osmoza.pl/filtr-prysznicowy-temp-care-p-1676... - z filmiku jaki tam jest wynika, że dobrze radzi sobie z chlorem.

Natomiast wkład filtrujący ma żywotność 3 tysiące litrów wody - czy to dużo czy mało? Sam nie wiem... kwestia jest też tego czy łatwo dostać nowy filtr itd... przed zakupem trzeba wszystko dobrze sprawdzić.

Ogólnie jest sporo tego typu "wynalazków" na necie (np. na allegro), wystarczy poszukać, na pewno coś znajdziesz. Zanim coś kupisz poszukaj opinii na temat owego "filtra" oraz czy łatwo dostać wkłady zamienne.

Tutaj np. tańsza wersja + możliwość dokupienia filtra - natomiast nic nie wiem o jakości owego produktu (chociaż wygląda poprawnie).
https://sklep.osmoza.pl/filtr-prysznicowy-sfh-01-p-1162.html

Na allegro np. możemy znaleźć coś takiego: https://allegro.pl/oferta/fhsh-5-c-aquafilter-sluchawka-fi... (widzę, że to dość popularny filtr).

Wybór jest spory, więc znajdziesz coś sensownego bez problemu

Wiesława
2019-05-01 18:15:47

Moi mili,
nie dajcie sobie mącić głowy nowymi inowacjami w temacie grupy krwi....
znowu nie popłyncie na fali głupoty w stylu - polski avatar - bo to już nawet nie śmieszne, to żałosne co niektórzy wyprawiają aby zabłysnąć w tym świecie polskiej ezoteryki, oczywiście wszystko dla kasy...i ogłupiania tych jeszcze śpiących i nie mających podstawowej wiedzy w wielu tematach.
grupy krwi znane na świecie i takie są określane u Ziemian...
no chyba że ktoś pochodzi z gadziej rodziny i bada swoją krew i geny w ich laboratorium.
https://www.giveblood.ie/images_upload/imagesLibrary/Blood...

Dorota
2019-05-01 18:05:46

Dziękuję Właśnie o to mi chodziło. Pewnie kupię z filtrem węglowym bo niewiem jaki filtr najlepszy ale zobaczę .

WIESŁAWA
2019-05-01 17:46:32

Dorota,
nie wiem jakie są dobre słuchawki prysznicowe na twoim rynku...
ale wiem na pewno, że na taką słuchawkę trzeba założyć filtr, który zrobi porządek z chlorem i fluorem w twojej kranówce, ponieważ woda w takiej formie bardziej ci szkodzi niż strumień wody jaki wychodzi z tej słuchawki. możesz nawet zasłabnąć podczas kąpieli i zrobić sobie krzywdę, nie mówiąc o tym, że robisz sobie krzywdę za każdym razem kąpiąc się w takiej wodzie, która cię otępia i nieustannie niszczy twoją szyszynkę + inne organy.

Dorota
2019-05-01 14:45:33

Pytam bo moze ktoś się zna np. są z szungitem itd

Adam z ZG
2019-05-01 14:15:58

Testowany na lotnisku Zielona Góra - Babimost

https://gazetalubuska.pl/zielona-gora-babimost-flaris-lar-...

Zobaczymy, czy dadzą radę zawojować świat, czy podobnie jak wiele firm w PL skończy się na marzeniach (nacisk władz! lepiej sprzedajcie patent?!)

Czas pokaże...

Dobry Samarytanin
2019-05-01 13:28:35

Temat budzi kontrowersje, więc Szwajcaria chce zbadać wpływ sieci 5G na zdrowie swoich obywateli
https://www.spidersweb.pl/2019/04/szwajcaria-siec-5g-badan...

Adam z ZG
2019-05-01 13:17:02

15 LAT WIĘZIENIA W IZRAELU ZA MASZTY 5G"

https://tiny.pl/tr42m

Udanej majówki

Dobry Samarytanin
2019-05-01 11:45:44

Dorota: Może pójdź do OBI i się doradź, my nie jesteśmy przecież od tego typu tematów

Dorota
2019-05-01 11:26:01

Proszę o radę.Jaką słuchawkę prysznicową kupić.

Dobry Samarytanin
2019-05-01 10:05:07

Ptak chroni swoje gniazdo przed maszyna rolniczą.
https://streamable.com/g4jbh

M79
2019-05-01 10:02:13

Hejka,

Ciekawy filmik. Polecam.

Całun Turyński - podwójne przebudzenie
https://www.youtube.com/watch?v=tee7r2dbuks

Dobry Samarytanin
2019-04-30 23:17:29

PILNE! Policja wchodzi do firmy Jerzego Zięby! Media manipulują? Zięba u Roli! Pytania od widzów!
https://www.youtube.com/watch?v=ppPqOOosKFQ

Jeszcze nie oglądałem, ale zaraz to zrobię

Wojtek2
2019-04-30 21:55:10

To żem rzucił teraz petarde

Strony: < 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, >
Emaile Archiwalne