REGULAMIN KSIĘGI GOŚCI:
1. Nie pisz pod wieloma nickami.
2. Nie prowadzimy prywatnych korespondencji.
3. Nie nawracaj twórców strony ani jej czytelników.
4. Jeżeli wklejasz link do filmu czy do artykuły podaj jego tytuł.
5. Wiesia nie analizuje już dat urodzenia pod względem numerologicznym.
6. Nie pisz bardzo długich wpisów, nie mamy czasu ich czytać i analizować.
7. Nie pisz całego wpisu dużymi literami, zachowaj prawidłową wielkość liter.
8. Wpisy są moderowane i nie każdy zostanie zamieszczony (nie pytaj dlaczego).
9. Nie używaj emotek pisząc z tabletu lub telefonu, gdyż wpis może zostać ucięty.
10. Nie pisz kilku postów pod rząd, postaraj się zawrzeć wszystko w jednym wpisie.
11. Nie udzielamy indywidualnych porad medycznych, ani nie uleczamy poprzez internet.

 

DODATKOWE INFORMACJE:
1. Aby wrócić na stronę główną kliknij w baner powyżej.
2.
Podawanie swojego emaila publicznie wiąże się z pewnym ryzykiem (nigdy nie wiesz czy ktoś niechciany nie zacznie do ciebie pisać więc miej to na uwadze gdy zdecydujesz się go tu ujawnić).
3. Pytania prywatne lub oficjalne do twórców strony mogą nigdy nie doczekać się odpowiedzi, nie mniej jednak gdy piszesz pytanie prywatne (tylko i wyłącznie w ważnych sprawach) zaznacz to wyraźnie na początku swojego wpisu i podaj koniecznie swój adres email aby ewentualna odpowiedź mogła zostać udzielona... niemniej jednak pisanie publiczne jest mocniej preferowane i daje większą szansę na odpowiedź.

 

Nasza strona nie jest stroną religijną, jest jedynie zbiorem informacji duchowych, o naturalnym leczeniu oraz o manipulacji tym światem i ma na celu otworzenie ludziom oczu na te sprawy.

Imię:
Twój wpis:
 

 
Tomasz
2019-01-23 03:43:04

Wiesiu Czy uwierzysz czy nie, ja oglądałem to wczoraj! I powiedzccie, że nie ma światełek w bratnich duszach lub przeznaczenia ! Ale byłem w szoku, jak zobaczyłem tego Mnicha, mówię sobie przecież ja to wczoraj oglądałem, sam sobie poszukałem Jego Tylko nie zwracałem aż takiej uwagi na Jego słowa, bo byłem na dworze, teraz się uważniej przyjrzę, dziękuję! I dziękujemy w imieniu wszystkich pracujących nad sobą !

ale zbieg okoliczności, uwierzycie....... ? jeszcze dziś do rano obejrzę ten Filmik od Barbary, bo siedzi mi w czułku (głowie)

Do jutra kochani .

Wiesława
2019-01-23 03:24:44

Tomek,
to dla ciebie... i wszystkich tych,
którzy pracują nad przemianą samego siebie...
https://www.youtube.com/watch?v=sDxg4UBVeaQ

src="http://www.vismaya-maitreya.pl/emotki/namaste.gif">

Tomasz
2019-01-23 02:33:01

Bubi, przyjemnego spaceru i pięknego ! czasami szukamy sobie problemów, gdy wszystko jest idealne, ten duch, tęsknota do Boga.... chęć poznania Świata, doznania przeżyć, czy każdemu jest to pisane? W wiecznej kontroli siebie lub pójściem za żywiołem..... życzę Ci by Twoje życie było spokojne, życzę Ci by też Twoje życie było takie jak Twoje serce......
Rozum pcha nas w nieznalezione ścieżki, słuchaj wszystkiego co Ci pogłębia Bubi, nie zrób głupoty swoich poprzedników nie zwariuj w tym wszystkim..... nie zgub się, Twoje życie, słowa, myśl, i wielka wrażliwość na otaczający Świat i ludzi jest Twoim Priorytetem, chcesz chyba się zatracić..... Samotność Twoja samotność, zawsze potrzebuję uwagi, wtedy gdy jest uwaga, nie potrzeba być samotnym, dbaj o żonę, dbaj o dzieci, i poznawaj Wszystko co ważne, w biegu z Twoim czasem życia.... Kiedyś pojmiesz, że takie życie jest idealne, a jak ciągnie Cie w nieznane to i przyjdzie czas , by tam pójść. Chociażby w wieku 50 lat. Ludzie zastanawiają się, jak to jest ciągle być w przygodach? do tego wydaje mi się tęsknimy, do podróży, do kolorowania sobie życia........ serce to taki narząd, który podpowiada, co należy pielęgnować, co należy porzucić, kogo kochać, a Bóg podpowiada chyba czy kochać? Najlepszego Bubi, wszystko przed Tobą (Tak myślę) ...

Bubi
2019-01-23 00:59:28

Jeśli chodzi o samotność, to mam podobnie... bardzo często w trudnych sytuacjach, gdzie dostaje w kość i podupadam, to pragnę uciec w samotność, z dala od wszelkiego kontaktu z ludźmi, z rodziną... osobiście, nigdy nie doświadczyłem samotności, od zawsze jest ktoś przy mnie... ledwo rozstałem się z bratem, z którym mam bardzo dużą więź, a wyjechał on za granice, to od razu założyłem rodzinę, nawet przez chwilę nie posmakowałem "samotności"...

Czasami zastanawiam się, czy tak w ogóle wiem co to znaczy ta cała "samotność" a potem rozglądam się i widzę, że mimo "tłumu" ludzi w okół mnie, to ja właśnie jestem samotny... A ludzie czasami tylko przeszkadzają, aby w tej samotności zahartować swego ducha... i człowiek żyje niczym między młotem a kowadłem.. z jednej strony uciskany przez chęć rozwoju i brak zrozumienia przez otoczenie, a z drugiej przez obowiązki i brak możliwości ucieczki przed otoczeniem.
Po prostu momentami ciężko jest pogodzić te dwa światy, przez co człowiek przechodzi swego rodzaju rozłam, który może nieźle zaboleć, przy słabszych chwilach w życiu...

Wcale nie narzekam na swoje życie Kocham je i ludzi, którzy w nim uczestniczą, jednak wiem, że nie mogę całą wieczność stać w miejscu i czekać na zbawienie, muszę spełniać również swe najgłębsze pragnienia osobistego kontaktu z Bogiem i Naturą... Ponieważ to właśnie to motywuje mnie do bycia lepszą osobą, bardziej miłosierną i szanującą życie... to właśnie ten kontakt opdycha ode mnie wszelkie zło i wznosi moją świadomość... właśnie wtedy czuje, że jestem naprawdę szczęśliwy

Właśnie idę na nocny spacer do lasu miałem iść w dniu pełni, jednak niebo było zachmurzone, teraz jest piękna pogoda, trzeba to wykorzystać!

Tomasz
2019-01-23 00:08:11

Oj chyba mój post już nie zostanie puszczony jak uważasz DS, że nie po drodze dla stronki moje posty to nie puszczajcie. a ja będę wiedział bardziej, jakie macie gusty i predyspozycje do stronki, to myślę jest w porządku, bo ja miałem sobie nie umniejszać... ale jak piszę chcę by kręciło się w koło ważnych spraw, a ja czasami nie wiem które są ważne....
Sylwia Grzeszczak - Tęcza
https://www.youtube.com/watch?v=JUqiklJsJl4

Muzykę
też nas obrazuję, Wielką wagę pokładam w muzyce..... myślę, że słowa jednej piosenki, podkreślą kiedyś całe nasze życie.......

Broda pozdrowienia serdeczne, nie przestawaj marzyć.......

Tomasz
2019-01-22 23:51:09

To jeszcze coś o tym dodam związane z tym moim stwierdzeniem na sen.
Pełno kombinatorów, jak wejść do Twojego życia i mózgu.
Pełno uśmiechających się dających złote recepty na życie.
Naiwność w tym wszystkim jest albo z głupoty, że myślimy, że internet nie da nam nic dobrego, a przecież gdy umiejętnie się poruszasz, widać, że dużo jest dobrego w tym, to naiwność lub głupota jest tu was zaskoczę, w naprawianiu zła.
Widzimy takiego Popko, lub MP którzy machają wahadełkiem, jak Cie to interesuję to ok, zdrowy rozsądek o którym dziś mówiliśmy, mówi żeby się bardziej przypatrzeć niż współdziałać, ja tutaj współdziałam i wielu wielu, bo wie, że to droga pozytywna, dla tych którzy chcą naprawiać zło, widzą takiego Marka, i chcą go zrozumieć, chcą zrozuimeć czy nie zaszkodzi sobie, czy nie zaszkodzi innym, a szkodzi w tym wszystkim Tobie po dłuższym przyglądaniu stwierdzam.
Naprawianie zła, naiwny chce je zrozumieć, nie rozumie jednak że w monitorach czy telewizorach to zło też jest i działa źle na Twój umysł. Bo człowiek z natury pomocny, chce dotrzeć tam gdzie go świat dostrzeże lub będzie wolny sam, z wiedzą mądrością, lub tam gdzie zobaczy go cały Świat, błąd w tym wszystkim jest taki, że ślepe uliczki, niszczą nas.
i lepiej zmienić program, częstotliwość, niż rozszyfrowywać debila, a takich nie brakuję, nie brakuję też mądrych i tutaj Wiesława się do nich odnosi i to jest super! Mi się to podoba fajnie jak ktoś nazwię Cię mądrym, że powie że czasami zaskakujesz, lub fajnie jest wybrać stronkę lub tytuł, lub nawet jak już oglądasz ten telewizor, fajnie jest zajrzeć w program, bo i czasami tam fajne filmy o zwierzątkach są, czasami o kosmosie, lub ktoś woli trudne sprawy Ale nie polecam, bo to program o życiu innych i tu kolejna sprawa się tworzy, myślimy czy to było na faktach czy wymyślone, lub wiadomości, czy taki jest świat? Czy ten polityk da Ci kasę, czy naprawi się Polska Świat, ale przecież i Ty możesz być częścią tego świata, mało tego pora uświadomić sobie, że JESTEŚ i JESTEŚMY częścią tego świata, i on może być dobry lub zły dla Ciebie.... i może Cię zmienić, jak choroba czy Śmierć, ale nie pozwól by obcy często debilni ludzie mieli wpływ na Twoje życie, wybieraj mądrze.

...

PS: Joy Dobranoc, śliczne to jest "O modlitwie" jakiś tytuł powinnaś nadać

Joy
2019-01-22 23:17:41

"Kiedy się modlisz, bądź jak góra
nieruchomo osadzona w ciszy.
Jej myśli zakorzenione są w wieczności.
Nie rób niczego, siedź, bądź,
a poznasz owoce płynące z modlitwy.


Kiedy się modlisz, bądź jak kwiat,
Zawsze skierowany ku słońcu.
Jego łodyga jak kręgosłup, zawsze jest prosta.
Bądź otwarty, gotowy przyjąć wszystko bez lęku,
– a nie zabraknie ci światła w drodze.

Kiedy się modlisz, bądź jak ocean,
W swej głębi zawsze nieporuszony.
Jego fale przypływają i odpływają.
Bądź spokojny w swym wnętrzu,
a złe myśli same odejdą.

Kiedy się modlisz, pamiętaj o oddechu,
dzięki niemu człowiek stał się istotą żyjącą.
Oddech od Boga pochodzi i do Boga wraca.
Zjednocz słowo modlitwy ze strumieniem życia,
a nic od Dawcy życia cię nie odłączy.

Kiedy się modlisz, bądź jak ptak,
śpiewający bez wytchnienia przed obliczem Stwórcy.
Jego pieśń wznosi się jak dym kadzidła.
Niech twoja modlitwa będzie jak gruchanie gołębia
a nie poddasz się zniechęceniu.

Kiedy się modlisz, bądź jak Abraham
Składający swego syna w ofierze.
Był to znak, że gotów jest oddać wszystko.
I ty pozostaw wszystko,
a w opuszczeniu Bóg napełni cię swą obecnością.

Kiedy się modlisz, to Jezus
modli się w tobie do Ojca w Duchu.
Jesteś niesiony żarem Jego miłości.
Bądź jak rzeka służąca każdemu,
a przyjdzie czas że przemienisz się w Miłość.

Góra uczy sensu wieczności,
Kwiat, gdy więdnie uczy przemijania,
Ocean uczy spokoju wśród przeciwności,
a miłość uczy zawsze Miłości."
- Ojciec Serafin z Góry Atos

Dobranoc...

Rafał Śiwa Brodźiucha
2019-01-22 23:15:13

Przeszkody zawsze są,dlatego ze Jeden Od drugiego jest Lepszy,....
(Nie ma najlepszego,wszak każdy ma ten słaby punkt)
Oczy widzą,ale Co ?
Muzgi,kalkulują,....ale po co?
Duch,odlatuje ale po co?
Serce jest odpowiedzią,podpowiedzią, pomostem,połączeniem,balancem....
Zamykaj Oczy,zeby Iluzzi nie widzieć,
Wyciszaj Muzg,zeby iluzi nie tworzył,
Porozmawijaj z Bratnią Duszą,oby nie odlecieć,
Posłuchaj bicia serca.....

"Najlepszy Przyjaciel,nie zabrania,a Wspiera"
Broda

Tomasz
2019-01-22 22:51:03

nie djacie sobie sprać mózgów, to bardzo proste według mnie Tytuł filmu dużo mówi, czego chcemy doświadczać, można wtopić, i obejrzeć coś co jest głupie itd..... ale następnym razem zasubskrybujesz już porządny kanał lub wejdziesz na porządną stronkę, chyba, że dałeś sobie sprać mózg Dobranoc

Tomasz
2019-01-22 22:48:41

Ds jak szkodzi, to trzeba zmienić częstotliwość i już nie szkodzi Szkodzi naiwnym, któzy stawiają pierwsze kroki, jak tak jest to faktycznie szkodzi, dla ludzi z mózgami, wybierającymi odpowiednie programy, odpowiednie stronki, odpowiednie kierunki, uczucia myśli, nie ma już chyba żadnej przeszkody przyjacielu

Aneta
2019-01-22 22:47:56

@ Baśka - dziękuję za dobre słowo
@ Grażyna - zawsze to miło, kiedy ktoś się czegoś o siebie samym dowie, siebie poznaje Nie czułam/ nie czuję do Ciebie urazy.

Pozdrawiam serdecznie

Wojtek2
2019-01-22 22:47:45

No właśnie Tomku jak pisze DS mi tylko o tą prawdę chodzi... I niech sobie tworzą ale prawdziwe czyli zgodnie z prawdą i bez krzywdy dla nikogo.

Dobry Samarytanin
2019-01-22 22:41:41

Tomasz: "Coś ludzie próbują tworzyć, a że jeszcze nie jest to w zgodzie z oczekiwaniami, to nie szkodzi." - no właśnie trochę szkodzi, bo gadanie bzdur na ogół szkodzi... no i nie chodzi o bycie w zgodzie z oczekiwaniami... tylko o bycie w zgodzie z Prawdą.

Tomasz
2019-01-22 22:38:39

Wojtek nie umniejszaj nigdy poczynań. Próżność, to mój ulubiony grzech, mawiał, Adwokat Diabła Wiem też jak Wy, że MP To oddzielny świat, Popko też miał dobre myśli. Coś ludzie próbują tworzyć, a że jeszcze nie jest to w zgodzie z oczekiwaniami, to nie szkodzi. Kiedyś przyjdą znowu programy lub stronki w których zasiądzie cały Świat.... i odrealnienie rzeczywistości od telewizorów będzie bardziej do zrozumienia kiedyś Świat alternatywny ma to do siebie, że daje alternatywę, ale tylko głupcy ślepo za nią podążają, alternatywa jest po to by brać ją pod uwagę do przemyśleń.

bracie.

Wojtek2
2019-01-22 22:17:50

MP mocno odpłynął a w tym swoim wahadle pewnie jakąś moc widzi albo chce żeby inni widzieli. Trudno zgadnąć co mu w głowie siedzi na pewno ma mocno namieszane.
PS i ku przestrodze jeśli ktoś tak macha wahadłem jak np MP na tym nagraniu (pewnie naoglądał się popków) to możecie być pewni że taka osoba oszukuje samą siebie wierząc że coś wskazuje lub celowo oszukuje innych wiedząc i zdając sobie doskonale sprawę że nic nie potrafi wskazać czy odczytać tym wahadłem.
Zastanówcie się dobrze jeśli wszystko jest energią czyli różne rzeczy, myśli, zdarzenia, miejsca itd wszystko to co chcemy np wskazać, odszukać (wahadłem) inaczej promieniuje czyli chodzi o to żeby wyłapać tą różnice (tak mi się wydaje ). Ale to jest trudne bo to jest bardzo subtelne i żeby ciało ludzkie było taką anteną (tu już nie zdradzę) to takie merdanie ręką nad ekranem gdzie jeszcze się gada to jest przepaść galaktyczna między pytaniem a odpowiedzią. A ludzie jak bez mózgów machają tymi wahadłami i jeszcze wierzą że coś odczytują paranoja jakaś. To to chyba bardziej nadawanie swojej próżności niż próba odczytu czegokolwiek...

Grażyna
2019-01-22 22:05:30

Wiesiu:
Masz całkowitą rację. Przecież ja też uciekam w samotność od gwaru ludzkiego i wtedy najlepiej się czuję. Niepowinnam oceniać postu Anety za co ją przepraszam. Przecież niedawno oglądałam film o mniszce buddyjskiej o jej samotnym życiu w jaskini. Byłam bardzo poruszona jej skromnym życiem. Teraz zdałam sobie sprawę ze swojej kruchości i niedoskonałości. Ile jeszcze mam przed sobą testów i nauki. Człowiek myśli, że już wie a tak naprawdę nie wie nic. W wielu sytuacjach życia ujawniają się nasze wady, które musimy zrozumieć.
Dzięki Tobie Wiesiu spojrzałam na to z innej perspektywy. Myślę, że dzisiaj się czegoś nauczyłam.

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz
2019-01-22 21:59:51

Dziękuję Wiesiu
Nie chcę wchodzić na głowę i prócz pisania mam swój świat, czasami tylko staram się ogarnąć, poszczególne światy. Dobrze mi naprawdę dobrze tego wieczoru, byłem poza miastem a tam najlepiej mi sie myśli i co najlepsze nie planuję swoich poczynań, jak przyjdzie natchnienie mówię, jakby wbrew przeznaczeniu, ale zawsze już będzie z kontrolą siebie. Dziękuję Wiesiu, pięknego dnia !!!

Wiesława
2019-01-22 21:49:57

Tomasz,
nie uniżaj swojej godności....
życzyłabym sobie w okół siebie więcej takich myślących ludzi jak ty jesteś... czasami mnie zadziwiasz....
zawsze najbardziej ceniłam sobie towarzystwo ludzi mądrych... nie bogatych, sławnych... po prostu życiowo mądrych...
nie tylko masz dobre przemyślenia, także umiesz słuchać, nie jest to gadanie do ściany...
a kto umie słuchać, ten też się uczy i czerpie z tej nauki...
i nawet jak mu na dzień dzisiejszy coś tam nie pasuje, to szybko to rozwikła...

uczymy się też na błędach, to najcenniejsze doświadczenia...
uczymy się na bólu, cierpieniu... porażkach...
przez to, że przeżyłam w życiu dużo fizycznego bólu, dzisiaj dobrze wiem, gdzie położyć swoje paluszki na ciele osoby cierpiącej... i zazwyczaj trafiam w 10-siątkę.
Podobnie jest z utrapieniem duszy... szybko w swoim życiu odkryłam, że cierpienie fizyczne jest niczym w porównaniu z cierpieniem/bólem duszy...
i wiem, że ci ludzie którzy osiągną na tym polu równowagę mają wyższą świadomość...

ale i nie wolno w swoim życiu dać każdemu wchodzić sobie na głowę,
jak my sami się nie poszanujemy, nie spodziewajmy się tego od innych,
i nawet tych najbardziej kochanych, jak sobie za mocno z nami poczynają trzeba oddalić na dłuższy urlop...
bo robimy krzywdę nie tylko sobie... ale i im... ponieważ ci często w swoim złym postępowaniu posuwają się coraz dalej... bez żadnych konsekwencji... i czują się bezkarni... i tu trzeba przerwać tą ich eskapadę ... niech troche podumają, co złego robią?
Jeśli nie widze w tym nic złego, uważają rzeczy, które czynią za normalne, tz zatracili własną poczytalność, a to wymaga już specjalistycznego leczenia.

Tomasz
2019-01-22 21:16:01

Apropos zdrowego rozsądku, to istotne jest, w nim, wybieranie sobie scenariuszy, raz czarnych, najczarniejszych jakie mogą Cię spotkać, po to by mieć nad nimi władzę, nad niepotrzebnym martwieniem się Może moje słowa nie są zbyt istotnej wagi, nie porównuję się do Wiesi i DS, ale mam swój rozum, i porównuję te czarne scenariusze, z tymi najbardziej pozytywnymi, do tego zawsze uśmiechałem się jak głupi, i zrozumiałem dlaczego tak robię, przy drobnej pomocy, teraz wiem, że nie muszę wszystkim pomagać, do wszystkiego się uśmiechać... bo to był kompleks z dziecinnstwa, jakby to nazwać, kompleks zadawalania wszystkich w około i tylko na tym traciłem, a zrozumiałem że jestem też ważny, i żeby być ważny, nie do wszystkiego trzeba być miły, i nie jest to takie złe, dla osób z tym kompleksem, raczej to zrównoważenie i balance , jest pomiędzy tym czym się jest robi lubi nie lubi i marzy i żeby pokazać swoją twarz, lub zrozumieć siebie, martwienie się o wszystko trzeba wyrzucić, bo ma to krótkie nogi, a poszkodowanym jesteś Ty sam... to głębszy temat, ale poczułem kontrolę nad sobą

Wiesława
2019-01-22 21:08:58

Wiele ludzi łapie wszystkie bzdury z internetu ... a później odlatują....
ja jestem przerażona stanem MP, słucham tych jego sprawozdań (znowu nadaje z objazdowej TV z własnego samochodu)... i próbuję namalować jego psychologiczny portret.... bo bez tego w żaden sposób nie można mu pomóc ani go zrozumieć... a najgorsze w tym wszystkim, że on nie pozwala sobie pomóc... i śmiem twierdzić, że takich osób jest dzisiaj dużo więcej... i co gorsza, mają swoich zwolenników, tym samym odbiegają coraz bardziej od rzeczywistości... kreują coraz większą iluzję... w którą .. niestety, wdeptują w miarę normalni ludzie, którzy już nie wiedzą w co tak naprawdę wierzyć.
I ile się ten nasz polski naczelny avatar napracuje aby zbawić cały świat, na jakie nędzne życie się skazał... bo mu tak w swoim czasie ktoś w głowie namieszał, że całkiem zatracił się w tym zewnętrznym świecie tych wszystkich cudownych 'wielkich" ludzi... bo nikt mu w porę nie przerwał tej jego szalonej fantazji... a jeszcze rozbudzono w nim megalomanię - że wszystko może, bo pierwszy na liście z tych największych.... i walczy za pomocą wahadełka i broni atomowej... "prawdziwie" to duchowy człowiek ...
a ten prawdziwy prędzej da sobie uciąć głowę niż podniesie na innego rękę, chociaż by to było mentalnie .... bo zna działanie energii i wie z czym się to je i że nie wolno energią do woli szarżować, jak ułan szabelką w swojej ułańskiej fantazji...(nic tu nie ucieka jeno zmienia formę) i wcześniej czy później za takie zachowania płaci się wielką cenę.

Toteż co ja proponuję... kupcie sobie jeszcze gęstszy przetak i bardziej kontrolujcie wszystkie te bombowe newsy z internetu, aby was nie spotkało to samo.
W życiu duchowym przydaje się nie tylko wielka rozwaga ale i zdrowy rozsądek.... bez tego trudno mówić o mądrości człowieka.

Wiesława
2019-01-22 20:30:22

Grażyna,
lubię być sama ... i nie czuję się z tego powodu ani nieszczęśliwa, ani samotna... ani szalona...
przeciwnie, wielokrotnie to zachowanie wielu ludzi mnie przeraża
i uciekam od nich aby nie zwariować....
mój wewnętrzny świat jest niezwykle ciekawy... i pewnie połowę z tego mojego świata bym przegapiła jeśli weszłabym w tłum....
i pewnie dzięki takiemu tłumowi byłoby na tej stronie dużo mniej moich osobistych przemyśleń... ale za to w głowie więcej światowych śmieci, które tak uporczywie usuwałam ze swojego umysłu przez wiele lat....

już jako dziecko, jeszcze w wieku przedszkolnym, kiedy mama kładła mnie do łóżka, mówiłam do niej - zgaś światło i idź już sobie, mama nieraz się żaliła do swoich koleżanek - co to za dziecko, nie boi się ciemności i nie chce ze mną zasypiać?
Ale to dziecko miało już swój wewnętrzny świat, przychodziły do mnie piękne istoty, na które z utęsknieniem czekałam, a mama tylko przeszkadzała w tych spotkaniach.... później gdzieś ten piękny świat poszedł sobie... to było już gdzieś po 12 roku życia, wówczas zaczęłam się bać ciemności ...
i ciemność zaciskała w okół mnie jeszcze silniejszy pierścień kiedy te piękne istoty znowu zaczęły się w mom życiu objawiać... z początku we snach.
I musiałam stoczyć wielką walkę aby znowu dotrzeć do swojego wewnętrznego świata....
ale o dziwo ... i te istoty mi pomagały, nie byłam sama.... moje dorosłe życie założyło wokół mnie niezliczoną ilość ciemnych pierścieni, które niestety mnie samej ciężko by było rozerwać.


Grażyna
2019-01-22 15:51:11

No ja się zmęczyłam słuchając wypowiedzi tej pani.
Poczułam się jak Syzyf pchający kamień pod górę.

Pozdrawiam serdecznie.

Wojtek2
2019-01-22 15:33:59

md ta pani ma dużą fantazje raczej.... chramoli coś bez tołku

Baśka
2019-01-22 13:57:05

Aneto, Twoje słowa są prawdziwe, piękne i jak śpiew.
Pozdrawiam .

md
2019-01-22 12:44:25

https://www.youtube.com/watch?v=lWFEN8BDB_I&feature=share&... -B Ó G- KOCHA - S Z A T A N A ? PŁEĆ DEMONÓW - Paulina Grzelczak © VTV

Grażyna
2019-01-22 09:17:21

Aneta:
Myślę, że bycie wśród ludzi uczy nas miłości do bliźniego i tolerancji a bycie samotnym świętym prowadzi do szaleństwa i egoizmu.

Pozdrawiam serdecznie

Wojtek2
2019-01-22 07:58:21

I myślę że dobrym przykładem nie używania takich protez (wahadła i inne..) to Aborygeni. A swoje szyszynki stymulują intuicją i wewnętrznym głosem. A cudowne pierwiastki jak iryd czy rod szybciej odnajdą w naturze w pożywieniu...

Wojtek2
2019-01-22 07:40:05

Zgadza się Grażyno. I czy ludziska łapią się czy też nie (a raczej ich pycha, duma, posiadanie mocy?) na takie hasła "sprawdzane radiescezyjnie" to ja się śmieje. A jak Wiesława z Dobrym Samarytaninem znają się na kundalini tak ja troszkę wiem o co chodzi w radiescezji a raczej w takim "sprawdzaniu". Nie twierdzę że jest to niemożliwe ale uważam że w 99% te odczyty wahadłem tych wszystkich "znawców i profesjonalistów" są błędne bo to ich ego i umysł odczytuje. I Wiesława ma rację można by ich nazwać inwalidami bo używają protez.... z których nawet nie potrafią skorzystać. A sama dziedzina może być ciekawa. Prawdą jest że można np odnaleźć wodę na studnie. Nie chodzi mi czy żyły wodne istnieją czy nie i czy są szkodliwe. Ale o to żeby dokopać się najszybciej do wody.

Rafał Śiwa Brodźiucha
2019-01-22 04:38:08

Kochanna Wiesiu,
-"Główka kombinuje,a Duch odlatuje",.....
Wspaniały artykuł czytałem,.....
Na RoS,żecz jasna
Dziękuje

Tomaszu przyjacielu,
Moim zdaniem,Syzyf pchał tą kulke w koło i wkoło macieju......,
Bo Nie wyciągnoł odpowiedniej Lekcji z tego,wjec musiał siedzieć* przerabiać ten sam Temat....."W Koło".......,niezrozumiała przeszkoda* powraca bo nie umiemy "dostrzec,i tgz. Rozwiązać Jej Sensu",-wyciągnąć tgz. Wniosków
"""I temat się powtarza.....""""
Sprawa,dostrzeżona,rozwjazanie znalezione???
Przeszkoda* Nie istnieje,po prostu.......
A jak się pojawia, no To jusz nie jest przeszkodą*.....(czytaj jeszcze RAz)

Zaznaczam,...Wogule nie znam tej sprawy ani Syzyfa,.....Ale kto ma czas to Wszysttko Czytać
(Może i tak, sam chciał,pchać ten kamień,dla zabawy.....albo teningu,śiłacz jakiś


"Główka Kombinuje,Duch Odlatuje"
Broda

Grażyna
2019-01-21 23:37:37

Wojtek2:
Za to oszustów na tym świecie przybwa, żeby od
naiwnych ludzi wyrwać pieniądze.

Pozdrawiam serdecznie

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, >
Emaile Archiwalne